מזרן לטקס - המזרן שנותן לכם גב

 
בשנים האחרונות הפכו מזרני לטקס לשם נרדף לאיכות שינה. עוד לא ניסיתם? למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו לבית הפוך, השמיכות והמזרונים, ותוכלו ליהנות משינה טובה מתמיד:
8665751 - 04, 8622848 - 04

כשמדובר בפתרונות שינה, מזרן לטקס נחשב היום לפסגת האיכות. זאת משום שהם מספקים לא רק נוחות מרבית, אלא גם תורמים בצורה משמעותית לבריאות הגב. מזרני לטקס, בין אם הם עשויים 100% לטקס ובין אם השכבה העליונה שלהם עשויה מהחומר האלסטי הייחודי הזה, מספקים תמיכה מושלמת לכל חלקי הגב ומאפשרים שינה בריאה ונוחה לאורך זמן.
 

כל היתרונות של מזרון לטקס

 
מזרן לטקס עשוי משכבת גומי מוקצף, שהינו אוורירי ביותר בזכות החורים הקדוחים בו. אווריריות זו גורמת למזרן להיות רך ונעים ומאפשרת לו לתמוך בגוף בהתאם לתנוחתו. כמות החומר המצויה במזרן משפיעה על דרגת הקושי שלו, כאשר ככל שכמות החומר במזרן גדולה יותר – כך הוא רך וגמיש יותר. אם אתם נמנים דווקא עם אותם אנשים המחפשים מזרן קשה יותר, כדאי שתחפשו מזרן לטקס שבו משקלו הסגולי של החומר לא עולה על 65 ק"ג למטר מעוקב.
 
מעבר לאלסטיות שלו ולתמיכה הטובה שהוא מעניק לגוף, מזרן לטקס הינו בעל יתרונות חשובים נוספים:

• אנטי-בקטריאליות – המזרנים עוברים טיפולים מיוחדים הגורמים להם לדחות הצטברות של חיידקים שעלולים לגרום לזיהומים שונים.

• עמידות בפני קרדית האבק – קרדית האבק נוטה להימצא במזרנים ועלולה לגרום לאלרגיות אצל אנשים רגישים. מזרוני לטקס דוחים את
  קרדית האבק, בזכות היותו של הלטקס חומר אורגני.

שתי הסיבות הללו הופכות את המזרנים הללו לבחירה האידיאלית עבור אנשים רגישים, המעוניינים גם לא לסבול ממחלות ומאלרגיות וגם לדאוג לבריאות הגב שלהם.
 

שינה טובה מתחילה במזרון לטקס איכותי

 
מכיוון שאיכות המזרן משפיעה מאוד על איכות השינה, הרי שמזרן לטקס, שאיכותו מוכחת וידועה זה שנים רבות, יסייע לכם לישון כמו שצריך. התמיכה המרבית לגופכם, האלסטיות של המזרן והעובדה שהוא דוחה חיידקים ואת קרדית האבק, מהוות שלושה יתרונות חשובים ביותר שהופכים את המזרנים הללו לאיכותיים ביותר. לא בכדי הם מבוקשים על ידי לקוחות רבים, שרוצים לישון טוב בלילה ולקום ללא כאבי גב וצוואר.
מזרון לטקס
 

מזרני לטקס של בית הפוך, השמיכות והמזרונים

 
בבית הפוך תוכלו למצוא מגוון רחב של מזרוני לטקס בעוביים שונים ובדרגות קשיחות שונות. הנכם מוזמנים להגיע אלינו, לנסות את המזרנים השונים ולבחור את המזרון הנוח ביותר עבורכם. אין ספק, שכשאתם בוחרים מזרן לטקס אתם בוחרים איכות ונוחות לאורך זמן, ותורמים מאוד לשמירה על בריאות הגב שלכם.   
צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, להציג בפניכם את הסוגים השונים של מזרני לטקס ולספק לכם הסברים מקיפים על כל מזרן, כדי שתהיה בידיכם כל האינפורמציה שתסייע לכם לבחור נכון והכי חשוב – כדי לישון טוב בלילה.
 
   
לקבלת מידע נוסף אודות מזרני לטקס ואודות השירות שלנו, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com