על מה מקפידים בבחירת מזרן לבני נוער?

 
אתם בוודאי יודעים שלא משנה בני כמה הילדים שלכם, חשוב לבחור עבורם מזרן מתאים. אולם, כאשר מדובר על ילדים שהם כבר לא קטנים - ולמעשה הם נערים ונערות בגיל ההתבגרות, אזי בחירת המזרן המתאים עבורם היא נושא חשוב פי כמה, ממגוון רחב יחסית של סיבות. יש לזכור שבני נוער נמצאים בשלב מעבר חשוב מאד בחייהם, והדבר מתבטא בין השאר בשינויים פיזיים שהגוף שלהם עובר - ושינויים אלו משפיעים מאד על בחירת המזרן המתאים עבורם.
 

ההתחשבות המיוחדת בבני הנוער

 
  • שעות שינה רבות - בוודאי שמתם לב שהילדים המתבגרים שלכם מתחילים לישון הרבה יותר מאשר בעבר. הכל תקין אצלם - ויש לזכור שכשהגוף גדל, הוא גם צורך לא מעט משאבים, מה שמוביל לתחושת עייפות מוגברת. בני נוער נוטים לישון יותר ממבוגרים וילדים, ובדיוק מהסיבה הזו - כבר חשוב להקפיד על בחירת מזרן איכותי, שכן הם נמצאים עליו שעות ארוכות. 
  • התפתחות הגוף - גיל ההתבגרות הוא התקופה שבה הגוף גדל, לעתים אף בקצב מסחרר. בני הנוער גדלים לגובה וגם משקלם עולה באופן משמעותי. הם מפתחים יותר מסת שריר, ועצמותיהם מתארכות. רוב הפעילות הזו מתרחשת בשנתם של בני הנוער - ולכן חשוב שהמזרן יאפשר להם שינה נינוחה, ויאפשר לגוף להתפתח כראוי. 
  • הבחירה במזרן אורתופדי - רוב המומחים ממליצים כיום לבחור מזרן אורתופדי עבור בני נוער. מזרן זה תומך במבנה הגוף שלהם באופן מושלם, ומאפשר גם לבני נוער ששנתם איננה סדירה - לעבור את הלילה בהצלחה, והדבר הוכח כתומך מעולה גם בגוף של המתבגרים. 
  • מזרן למיטות שונות - חשוב לשים לב שיש שני סוגים מרכזיים של מזרנים לבני נוער - מזרנים למיטת יחיד, וכן מזרנים למיטה וחצי, אשר נפוצה אצל בני נוער, כמו גם מזרנים לספות נוער.
 

לקנות רק אצל רובינשטיין

 
אם אתם מחפשים מזרנים איכותיים לבני הנוער שלכם - פנו לבית הפוך של רובינשטיין. בבית הפוך, שפועל כבר יותר מ50 שנה, תמצאו את המזרנים האיכותיים ביותר - כולל מחלקה מיוחדת שמותאמת לבני נוער וצרכיהם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com