מזרני ויסקו גל

 
רוצים לישון על מזרן אורטופדי, וליהנות מתמיכה מושלמת לגוף? נציגי חברת בית הפוך ישמחו לספר לכם על מזרני ויסקו ג'ל, ולהתאים עבורכם פתרונות שינה מתקדמים. צלצלו עכשיו למספר 8665751 – 04, ובואו לשמוע עוד על המזרן ששינה את העולם.
 
מזרן אורטופדי הוא תנאי חיוני לשינה נעימה, מרגיעה ובריאה. בעזרת מזרן כזה ניתן לספק לגוף תמיכה אידיאלית ולמזער כאבי גב. בעזרת פתרונות השינה של חברת בית הפוך, השמיכות והמזרונים בע"מ תוכלו ליהנות מתכנון וייצור מזרנים אורטופדיים בהתאמה אישית. כל אחד מהנציגים שלנו יוכל לתאם איתכם פגישה, ולהדגיש את היתרונות של מזרני ויסקו ג'ל.

מזרנים עם ג'ל היו בעבר בשימוש של מחלקות רפואיות בלבד, אך כיום מציעה החברה שלנו את המזרנים הללו גם ללקוחות פרטיים. מזרני ויסקו ג'ל עשויים חומר גמיש ואלסטי עם תכונות ייחודיות. המזרן אינו סופג את החום והלחות הנפלטים מהגוף, וכך מבטיח פיזור של טמפרטורות נעימות על פני כל השטח. מבחינת נוחות, ניתן להסיר את ציפת מזרני ויסקו ג'ל בעזרת רוכסן, וכך לבצע ניקוי יבש מהיר ויעיל.
 

מזרני ויסקו ג'ל מבטיחים תנאי שינה אופטימאליים

 
חברת בית הפוך, השמיכות והמזרונים בע"מ עוסקת בהתאמת פתרונות שינה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כבר מעל 53 שנה. נציגנו מזמינים אתכם להתרשם מהתכונות הייחודיות של מזרני ויסקו ג'ל, ולשפר את איכות החיים באופן מיידי. רק עם המזרנים שלנו תוכלו לקבל תנאים לשינה אופטימאלית:

- שיפור זרימת הדם

- הרגעת כאבי גב וצוואר

- הגברת ההנאה והנוחות לשינה ערבה

- תקופת אחריות ארוכה


המזרנים המשווקים על ידינו מציבים סטנדרטים חדשים עבור שינה בריאה וגם אתם יכולים ליהנות מהתוצאות: תאמו פגישת ייעוץ ונשמח לעמוד לרשותכם עוד היום!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com