מזרן יחיד

 
לא מצליחים לישון טוב בלילה? רגילים לקום עם כאבי גב מטרידים? הגיע הזמן לעבור למזרן יחיד איכותי: צלצלו למספר 8665751 – 04, ואחד מנציגי חברת בית הפוך, השמיכות והמזרונים בע"מ ישמח להתאים עבורכם פיתרונות שינה מתקדמים.

מזרן ברמה גבוהה יכול למנוע נדודי שינה, כאבי גב ועייפות כרונית. לעיתים קרובות אין צורך להחליף את כל המיטה על מנת לשפר את איכות החיים, משום שמזרן בעל בסיס איכותי ושכבות יציבות עשוי לגרום לשינוי הדרוש. מזרן יחיד הוא תנאי לשינה בריאה, ולכן אסור לוותר עליו.
 

כך בוחרים מזרן יחיד איכותי

 
אנחנו בחברת בית הפוך, השמיכות והמזרונים בע"מ עוסקים כבר עשרות שנים בהתאמת פתרונות שינה לצרכי הלקוחות. מלבד מזרוני יחיד ללקוחות פרטיים, נציגנו עוסקים מדי יום בפניות של מוסדות, עסקים ובתי הארחה. המזרונים של חברת בית הפוך עומדים בכל תווי התקן הישראליים, ונמצאים תחת פיקוח משלב התכנון ועד לייצור ולאספקה.

לאחר שתחליטו להתקדם למזרן יחיד מודרני, כדאי שתקחו בחשבון מספר שיקולים:

- גודל המיטה – המזרן חייב להתאים למיטה שלכם. מזרן גדול מדי יפגע ביציבות הגוף, בעוד מזרן קטן יחייב השקעה כספית נוספת במיטה חדשה.

- תכונות – חומרי הגלם מהם עשוי המזרן הם האינדיקציה הטובה ביותר לאיכותו. התייעצו עוד היום עם נציגי בית הפוך, ובואו להבין את ההבדל בין
  חומרי הגלם השונים.

- מחיר – אין ספק כי השיקול הכלכלי יכול גם הוא לעזור בבחירת מזרן. אל תבזבזו זמן במקומות אחרים, וצרו עמנו קשר לתיאום ייעוץ על מנת
  ליהנות מהטבות מיוחדות.

החברה שלנו מתמחה בפתרונות שינה וייצור מזרונים, כריות ושמיכות כבר מעל 53 שנה. גם אתם יכולים להיות לקוחות מרוצים: השאירו פרטים באתר, ותוכלו לישון בשקט בלילה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com