מזרן יוגה

 
השוואת מחירים יכולה לעזור לכל לקוח המעוניין לרכוש מזרן יוגה. ראשית, יש להבין את הפונקציונאליות והייחודיות של מזרן מן הסוג הזה. יוגה היא תורת אימון גופני המבוססת על מסע פיזי או מנטאלי. המטרה של היוגה היא להרגיע את תנודת התודעה ולהקל על האדם להתמודד עם הקשיים האישיים, הפיזיים או הנפשיים. כתוצאה מכך מחייבת היוגה תנאים אופטימאליים ואת התורה ניתן ליישם בצורה אפקטיבית בעיקר על מזרן ייעודי.

שנית, מזרן יוגה מתאים לאימון אישי ויכול להקנות מוטיבציה גבוהה עבור מתאמנים בכל הגילאים. המשקל הנמוך שלו והעובדה שהוא מתקפל אל תוך התיק הם רק חלק מהיתרונות. זו הסיבה העיקרית לכך שכדאי להשתמש במזרן הזה ולא להסתפק בתחליפים זולים.
 

חומרי גלם, עובי והתאמה לתרגילים

 
אלו התכונות העיקריות של מזרן יוגה ברמה גבוהה:


- ייצור מחומרי גלם מובילים למניעת הזעה והחלקה

- עובי נוח לצורך שמירה על הגב, השרירים והעצמות

- אפשרות לביצוע תרגילי פילאטיס 

- צורה מלבנית ונוחה לגברים ונשים

- תמיכה בכפות הידיים, הברכיים והקרסוליים
 
במהלך השוואה בין מזרנים יש לבדוק היטב את התכונות שלו. כדאי לוודא את ההתאמה של המזרן עבור המתעמל גם במצבי עמידה, ישיבה ושכבה. יש לזכור כי המזרן מיועד למגוון רחב של תרגילים ולכן הוא לא אמור להגביל את המתעמל. בנוסף, המזרן משמש לביצוע תרגילים במקומות כגון חדר כושר, בתי ספר, אולמות, פארקים ציבוריים, שטחים פתוחים ועוד.

בחברת בית הפוך השמיכות והמזרונים בע"מ עוסקים בייצור מזרנים כבר עשרות שנים. כל אחד מנציגי החברה מכיר היטב את החשיבות של מזרן יוגה לצורך מימוש התורה והשגת המטרות. באמצעות המזרנים שלנו תיהנו מפעילות גופנית מתגמלת, עשירה, מאתגרת ומספקת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com