מזרונים בהתאמה אישית לשנת לילה חלומית

 
מזרן בהתאמה אישית יכול לפתור בעיות אורתופדיות שונות, ולשפר את איכות החיים, וזאת בזכות שנת לילה טובה ובריאה יותר. כיום ניתן לתכנן מוצר ייעודי עבור הצרכן, כך שהוא יתאים בצורה מדויקת לגופו ולבעיותיו הייחודיות. איך עושים זאת, ומה היתרונות של שיטת הרכישה הזו? על כך בכתבה הבאה.

מזרן משחק תפקיד חשוב באיכות שנת הלילה שלנו, וכידוע, ככל ששנת הלילה תהיה טובה יותר, כן היום שלמחרת צפוי להיות פורה ומהנה יותר. מכאן שמזרן איכותי בעל השפעה מכרעת על איכות החיים שלנו. עם זאת, נשאלת השאלה, איך לבחור את המזרן הטוב ביותר, כזה שיתאים בדיוק לצרכים שלנו? בשוק קיים מבחר עצום של מזרנים מכל הסוגים, החל ממוצרים אורתופדיים, דרך פתרונות שינה מפנקים  עם שכבת לטקס ועד למזרני ספורט, שעוצבו במיוחד עבור המקצוענים. עם כל המבחר הזה, ישנה עוד אופציה, והיא מזרן בהתאמה אישית ללקוח.
 

מהו המזרן הטוב ביותר בשבילנו?

 
המזרן הנכון ביותר בשבילנו, הוא זה אשר הותאם לנו במדויק. כיום ישנן חברות רבות בישראל, שעוסקות בייצור סדרתי של מזרנים. במקביל אליהן, פועלים גם יצרני בוטיק ייחודיים, שמציעים לבנות את המזרן במיוחד בשביל הלקוח. מזרן שעוצב באופן פרטני עבור אדם מסוים שונה באופן עקרוני ממוצר סטנדרטי בכך שהוא מתאים לצרכן, ולכן הצרכן לא צריך להתאים את עצמו למזרן. 
 

איך בונים מזרן בהתאמה אישית?

 
כשמחפשים פתרונות שינה ללקוח, מתייחסים קודם כל לנתונים הפיזיים שלו,כלומר גובה, משקל וגיל. מעבר לזאת, אם יש בעיות בריאות ספציפיות, דוגמת כאבי פרקיםאו גב, המזרן ייבנה בדרגת הקושי המתאימה, כך שיספק את התמיכה המקסימלית בכדי לקוםמהמיטה או להיפך, במעבר למצב שכיבה. ניתן גם לייצר מזרנים במידות מיוחדות, לרבותאורך ורוחב, מזרנים עגולים ועוד.

שלד המזרן בנוי ממערכת של קפיצים, כאשר מערכת זו אינה אחידה, אלאמשתנה בפרמטרים שונים, לרבות מספר הקפיצים, החוזק שלהם, אופן החיבור שלהם האחדלשני והפיזור שלהם. בהמשך מניחים מספר שכבות של ספוג ופולימרים בצד העילי והתחתישל המזרן, ותופרים את כל החלקים יחדיו באמצעות בד ייעודי. זהו בגדול תהליך הייצורשל כל מזרן.

כשאנו מדברים על ייצור פרטני של מזרנים, ניתן "לשחק" בצורהאפקטיבית יותר עם דרגת הקושי של הקפיצים ליצירת משטח רך או קשה יותר, בלימתזעזועים במקומות הדרושים, ולקבוע את העובי ואת הסוג של הספוג. כל אלו נקבעים בהתאםלצרכים של הלקוח. 
 

כל גיל והמזרן שלו

 
איכות המזרן חשובה בכל גיל, כאשר בגילאים שונים הצרכים של הגוף משתנים. תינוק בן יומו, למשל, זקוק למשטח שינה קשה, שמטרתו לספק תמיכה טובה עד כמה שניתן לעמוד השדרה. בגיל שנה אפשר לעבור למזרן רך יותר. על פי רוב, בשביל לא להחליף מזרן אחרי שנה, מזרני התינוקות מגיעים עם צד אחד קשה, שמשמש את התינוק עד גיל שנה, ולאחר מכן הופכים אותו, וניתן לישון על הצד השני, שהוא רך יותר. 

ככל שאנחנו מתבגרים, כן מתפתחים אצלנו בעיות אורתופדיות שונות, דוגמת כאבי גב, רגליים, צוואר ועוד. הרבה פעמים מזרן שמותאם באופן נכון יכול לפתור חלק ניכר מהבעיות הללו. המזרן מספק תמיכה טובה לגוף, ולכן מפחית עומסים שמופעלים על העצמות והשרירים. מזרן טוב יכול גם למנוע כאבי ראש בלתי מוסברים. 

יש לזכור שאנו מבלים שעות ארוכות בשינה, ולכן המצע שעליו אנו ישנים בעל חשיבות רבה להתפתחות של בעיות שונות, או להיפך, לפתרונן. חלק מהאנשים זקוקים לפתרונות שינה מיוחדים בשל אופי העיסוק שלהם, כך למשל ספורטאים מקצועיים, שזקוקים למזרני ספורט, שעוצבו במיוחד לצרכים שלהם. 

למתבגרים, שחווים תהליכי גדילה מואצים, שלעיתים גורמים לכאבים אורתופדיים, מומלץ במיוחד לישון על מצע קשה, ולכן ישנן מיטות מיוחדות שמעוצבות במיוחד עבור בני נוער. 

בגיל השלישי חשיבותו של המזרן עולה אף יותר, משום שעם הגיל הבעיות האורתופדיות רק הולכות ומחמירות. מזרן שמותאם היטב לקשיש ייקח בחשבון את מגבלותיו הגופניות, ויקל על השימוש במזרן. מזרן מספיק קשה יאפשר לו לקום מהמיטה ביתר קלות.

ייצור פרטני של מזרנים מניח התאמה לצרכים הייחודיים של הלקוח, לרבות גילו ומגבלותיו הפיזיות. המזרנים הללו טובים לכל אדם ובכל גיל, מכיוון שהם לא רק מסייעים בפתרון בעיות קיימות, אלא מונעים התפתחות עתידית של בעיות.
 

עלויות

 
עבור אנשים רבים, צמד המילים "התאמה אישית" בעל משמעות כמעט נרדפת למילה "יקר". עם זאת, בדיקה קפדנית תשבור בקלות את התפיסה הזו. הרבה מהמזרנים שמיוצרים בהזמנה אישית שווים במחירם למוצרים הסטנדרטיים, ולעיתים קרובות אף נמוכים מאלו באופן משמעותי. חשוב לא להניח הנחות, אלא לקבל הצעת מחיר ברורה ומפורטת. במרבית המקרים, המחירים יפתיעו לטובה, ובוודאי אם לוקחים בחשבון את העובדה שהמוצר הותאם ללקוח באופן אישי. הרבה פעמים, העלות הנוחה מתאפשרת בזכות השיווק הישיר של המוצר ללקוח, ללא פערי תיווך של משווקים ורשתות.
 

איפה ניתן לרכוש מזרן בהתאמה אישית?

 
הכירו את חברת בית הפוך, שפועלת בתחום ייצור המזרנים מזה למעלה מ- 56 שנים. החברה מייצרת את כל כלי המיטה, לרבות מזרנים, שמיכות וכריות. ייחודם של המוצרים הללו נעוצה בהתאמה הפרטנית שלהם לכל לקוח ולכל צורך. החברה מקדשת את האיכות ואת האמינות, ולכן מייצרת מוצרים מצוינים ועמידים לאורך זמן. בית הפוך היא החברה הראשונה בארץ שהחלה לתכנן מזרנים בהתאמה אישית ללקוח. היא מייצרת מוצרים בייצור עצמי, ולכן יש לה את היכולת לספק כל מוצר בהתאם לכל צורך. עם לקוחות החברה נמנים לא רק אנשים פרטיים, אלא גם מוסדות ועסקים רבים, דוגמת פנימיות, בתי אבות ועוד. כל הלקוחות נהנים מאחריות מלאה על המוצרים שהם רוכשים בבית הפוך. פרטים נוספים אפשר לקבל באתר: http://www.mattresses.co.il
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com