שיפור הביצועים עם מזרון שיאצו

 
שיאצו היא שיטת טיפול במגע השייכת אל תחום הרפואה המשלימה. המקור של השיטה הוא ביפן אולם בשנים האחרונות היא זוכה להצלחה גם בקרב מטופלים בעולם המערבי. על מנת לשפר את ביצועי השיטה יש צורך בשימוש במזרון שיאצו איכותי. המזרון מספק את היתרונות הבאים עבור מטופלים בכל הגילאים:

- סיוע בבעיות אורטופדיות בעמוד השדרה

- הפחתת כאבי עצמות ושרירים

- טיפול בבעיות פנימיות בתחומי נוירולוגיה 

- שיפור בעיות עיכול, גניקולוגיה, מתח ודיכאון

היתרון של מזרון שיאצו בא לידי ביטוי באפשרות ליישם מגוון רחב של טכניקות. המזרון אינו מגביל את המטופל או המטפלים, הוא תורם ביצירת גירויים שונים בגוף והוא עומד לרשות המטפל לכל אורך התהליך. המזרון מיוצר בהתבסס על עקרונות הרפואה הסינית העתיקה ובהשפעת טכניקות כגון דיקור או טווינה.
 

שלבי טיפול עם מזרון שיאצו

 
בשלב הראשון משתמש המטפל במזרון על מנת לאבחן ולאתר את חוסר האיזון בגופו של המטופל. האבחון והאיתור מבוססים בין היתר על מגע, תשאול והסתכלות. בשלב השני משתמש המטפל במזרון בתור פלטפורמה לסדרה של לחיצות ומתיחות. הלחיצות הן בכל חלקי הגוף והמתיחות מתמקדות בשרירים הכואבים. שיטת הטיפול מתגלה כיעילה בתוך זמן קצר כאשר היא מבוצעת על ידי אנשי המקצוע הנכונים. בנוסף, היא דורש מיומנות וניסיון תוך שילוב עם אביזרים משלימים מהסוג של מזרון ייעודי.
 
בחברת בית הפוך השמיכות והמזרונים בע"מ מציעים מחירים אטרקטיביים עבור מזרון שיאצו. אנו עובדים מול קופות החולים, מוסדות רפואה משלימה, מטפלים פרטיים ועוד. עם השנים צברנו ניסיון משמעותי בייצור מזרונים ושימוש בחומרי גלם מתקדמים. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותוכלו לשמוע פרטים נוספים על המזרון ששינה את העולם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com