האם לבחור מזרן עם קפיצים או ללא?

 
הגיע הזמן לבחור מזרן חדש, וכעת אתם עומדים מול התלבטות משמעותית .כמו כל אדם שבא לבחור מזרן, גם אתם צריכים לקבל קודם כל את ההחלטה המרכזית - האם לבחור במזרן שכולל קפיצים, או כזה שלא כולל קפיצים כלל? למזרני הקפיצים יש כמובן שורה ארוכה מאד של יתרונות, אבל עבור חלק מהאנשים, יש בכל זאת כמה נתונים שחשוב לקחת בחשבון. אז מה בוחרים, ואיך נדע האם המזרנים הללו מתאימים לנו?
 

כך תבחנו את התאמת הקפיצים

 
  • מזרן בודד או זוגי? - עולה השאלה האם מדובר על מזרן שישמש אדם שישן לבדו, או מזרן זוגי. יש לזכור שכל עוד הקפיצים לא מבודדים, ברגע שקפיץ אחד זז הוא משפיע גם על חברו, ולכן אצל בני זוג - האחד ירגיש שינוי במזרן ברגע שהשני יזוז. במקרים הללו, אם אין תקציב למזרן קפיצים מבודדים, אפשר שפתרון אחר יתאים. לאדם בודד מכל מקום - מזרן הקפיצים הוא תמיד בחירה טובה למדי. 

  • רכות - אין ספק שהקפיצים מוסיפים באופן משמעותי תחושת רכות למזרן. אין זה אומר שאין מזרנים קשים עם קפיצים, אבל אין ספק שמזרן שהוא רך, הרי שהקפיצים יהפכו אותו לרך עוד יותר באופן משמעותי. אם אתם חובבי מזרנים רכים, או שהדבר אף נדרש עבורכם מבחינה רפואית - אין ספק שיש יתרון משמעותי לקפיצים. 

  • תקציב - שאלה נוספת שעולה היא של התקציב שלכם. מזרן קפיצים רגיל איננו יקר. אז מתי הדבר כן יקר? כשמדובר על מזרן עם קפיצים מבודדים - בעיקר במזרנים הזוגיים, כאשר כל קפיץ במזרן הוא מבודד, ולכן אם אדם אחד יקום, השני לא ירגיש זאת. מזרנים אלו יקרים יותר, ויש לקחת זאת בחשבון.
 

מוצאים הכל אצל רובינשטיין

 
בין אם אתם מחפשים מזרני קפיצים, או מזרנים שלא כוללים קפיצים כלל, ברור לכם היכן תמצאו את כל סוגי המזרנים - רק בבית הפוך של רובינשטיין. בעסק שלנו, אתם תמצאו את כל סוגי המזרנים, ואנו נדע להתאים לכם אישית את המזרן לפי הדרישות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com