גם לכם מגיע מזרנים לפי מידה

 
ייצור של מזרנים לפי מידה נחשב גולת הכותרת של תחום האורטופדיה. אם עד לא מזמן נאלצו ילדים, צעירים, גברים ונשים לישון על מזרנים במידות סטנדרטיות בלבד, הרי שכיום ניתן להזמין אותם בהתאמה אישית. המשמעות של טכניקות ייצור מתקדמות מן הסוג הזה היא אדירה וניתן לראות כיצד היא באה לידי ביטוי במספר מישורים:
 
א. נוחות - מזרנים לפי מידה משפרים את תחושת הנוחות. הם מקנים אפשרות לשינה ערבה לכל אורך שעות היום ואידיאליים גם עבור ביצוע פעילות ספורטיבית.

ב. בריאות – מחקרים מצביעים על קשר ברור בין בריאות הגב, השרירים והעצמות לבין מזרנים איכותיים. כאשר המידה של המזרן עולה בקנה אחד עם מידות הגוף ניתן להגיע להתאמה אופטימאלית.

ג. עמידות - מזרנים לפי מידה מחזיקים מעמד לאורך שנים ואינם סובלים מבלאי או שחיקה. הם מותאמים לצרכי הלקוחות וההשקעה בהם משתלמת בטווח הקצר והארוך.
 

שלבים בייצור מזרנים

 
חשוב לציין כי לא כל חברה העוסקת בתחום המזרנים יודעים כיצד לייצר פתרונות שינה בהתאמה אישית. בשלב הראשון רצוי להיפגש עם הלקוח, לשמוע על דרישות מיוחדות ולבדוק כיצד ניתן ליישם אותן בעזרת חומרי הגלם הנכונים. בשלב השני חשוב לבדוק אלטרנטיבות שונות ולהשוות בין הצרכים לבין דגמים קודמים. הניסיון הוא פקטור משמעותי בייצור מוצלח של מזרנים מכל הסוגים.
 
אנחנו בחברת בית הפוך השמיכות והמזרונים בע"מ מודעים לחשיבות של מזרנים עבור איכות החיים שלכם. כל אחד מהנציגים שלנו מחזיק בניסיון של שנים רבות בהתאמת מידות מזרנים. לא משנה בני כמה אתם או מה מצבכם הגופני, אנו נמצא עבורכם פתרון שינה אידיאלי. צרו קשר עם אחד מנציגי החברה או השאירו פרטים באתר לצורך המשך טיפול.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com