בעיות אורטופדיות והקלת כאבים

 
בעיות אורטופדיות הן בעיות הנגרמות למערכת העצמות והשרירים בגוף האדם. אורטופדיה עוסקת בבעיות יציבה, בעיות גב, בעיות צוואר, בעיות בכפות הרגלים, במפרקים וכדומה. בעיות אלה מתאפיינות גם בשברים ובנקעים, בזיהומים ובדלקות של העצמות והשרירים. במקרים חמורים בעיות אלו באות לידי ביטוי בניוון שרירים, עקמת של חוט השדרה, בעיות יציבה, עמידה והליכה לא נכונים.

בעיות אורטופדיות שוללות מן האדם את חופש התנועה שלו ומכבידות על חייו. כדי להתגבר על בעיות אלה ניתן לטפל בהם בשורה שלמה של טיפולים וניתוחים שונים. בעיות מסויימות יכולות להיפתר באמצעות פיזיותרפיה לחלקים שונים של הגוף ועל ידי אביזרים שנרכשים להקלת הכאבים להיות נעליים אורטופדיות, מדרסים מיוחדים, תיקים מותאמים, כסאות אורטופדיים וכמובן מזרנים או מיטות אורטופדיות.
 

מיטות ומזרנים אורטופדיים

 
מיטות ובמיוחד מזרנים אורטופדיים הם אביזר חשוב ביותר להקלה על בעיות אורטופדיות לאנשים הסובלים מבעיות גב וצוואר. בשנים האחרונות החלו יצרני מזרנים לשווק מזרנים אורטופדיים שבעבר היו נחלתם של בודדים בלבד. מזרנים אורטופדיים ניתנים להתאמה אישית עבור כל אחד באופן מיוחד ועל פי צרכיו. מזרן אורטופדי מאפשר לגוף מנוחה שלמה, תוך שהוא תומך בגופו של האדם הישן באופן שמקל על הלחצים בעמוד השדרה, וממזער את כאבי הגב למינימום.
 

התאמת מזרנים אורטופדיים

 
לאנשים הסובלים מבעיות באיזור הגב והצוואר מומלץ לרכוש מזרנים אורטופדיים להקלה בזמן השינה. מזרנים אלה ניתנים להתאמה אישית, במידה ואתם פונים לבית חרושת לייצור מזרנים מסוג זה. המזרנים המותאמים מיוצרים בדרגות קושי שונות על פי הצורך של כל אחד ואחת ובגדלים שונים – מזרן זוגי, מזרן יחיד, מזרן נוער וכדומה.
 

היתרונות של מזרנים אורטופדיים

 
ייצור מזרנים אורטופדים כולל ליבה המצויה במרכז המזרן, התומכת בגוף באופן מירבי ואיכותי. המזרן משמש כבולם זעזועים שמפזר את הלחץ באופן אופטימלי, ובעת שכיבה על המזרן מקבל הגוף את המנוחה הנדרשת לו והמומלצת לו ביותר. בנוסף, מזרנים אלו מפיגים לחצים רבים, הם תומכים בכתפיים ובצוואר, ומשפרים את זרימת הדם בגוף. הדבר מבטיח שינה רגועה ושלווה לכל אורך הלילה. ישנם מזרנים שמוסיפים להם שכבת פוליאסטר הדואגת לשינה יבשה ומאווררת, והדבר מתאים מאד לאקלים החם והלח שבארצנו רוב ימות השנה. דבר זה גם מגן על המזרן מפני רטיבות והיווצרות עובש או פטריות. כיבוס השכבה העליונה של המזרן מאפשרת לשמור על איכותו לאורך שנים ארוכות.

בחירת מזרנים אורטופדיים לסובלים מבעיות גב או צוואר מומלצת לאחר התייעצות עם הרופא המטפל שלהם. מזרנים אלה קיימים בגדלים ודרגות קושי שונות, כך שאם אתם באמת סובלים מבעיות שונות ומכאבי גב ממושכים אתם חייבים לרכוש לעצמכם מזרן מסוג זה להקלה על הכאבים ולשינה נוחה ונעימה. את הבחירה תוכלו לעשות באולמות התצוגה, ויש לבדוק את המזרן היטב לפני הרכישתו.

זקוקים למזרן שיסייע לכם בהתמודדות עם בעיות אורטופדיות? צרו קשר עם בית הפוך, השמיכות והמזרונים בע"מ, ונשמח לעזור לכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com