איך שומרים על מזרן לאורך זמן?

 

שמירה על מזרנים אורטופדיים מאפשרת להם להמשיך לספק תמיכה אידיאלית עבור הגוף, הגב והצוואר.
השמירה על מזרנים פשוטה מכפי שנהוג לחשוב. הנה כמה טיפים המתאימים לכל סוגי המזרנים:

· סובבו את המזרן כלמספר חודשים ב-180 מעלות כדי להחליף את איזורי הרגליים והראש

· הפכו מזרן דו-צידי והשתמשו בשתי השכבות הזהות בשני צידי המזרן

· בחרו מיטה המספקת תמיכה אידיאלית למרכז המזרן

· השתמשו רק בידיות התפורות כדי להזיז את המזרן מבלי לפגוע בו

· הימנעו מקיפול או כיפוף של מזרנים אורטופדיים

· הסבירו לילדים על הסכנות והחשיבות של הימנעו מקפיצות על המזרן

 

ניקיון של מזרנים אורטופדיים

 

שמירה על המזרןמחייבת גם הקפדה על כללי ניקיון. באמצעות שמירה ותחזוקה ניתן למנוע הצטברות לכלוך,עובש, לחות, פטריות וקרדית האבק על המזרן.
רצוי לשמור על ניקיון המזרן וליישםלפחות 3 שיטות מוצלחות:

א. שאיבת אבק – הקפידו על שאיבהשל האבק מהמזרן מדי פעם. שאיבה כוללת התמודדות עם לחות, אבק וקשקשי עור. אלומהווים מצע גידול נוח עבור קרדית האבק ובאמצעות שאיבה ניתן גם לשמור על המראההאסתטי של המזרן.

ב. מטלית לחה – ניקוי כתמים עםמטלית לחה יכול להשיג תוצאות אפקטיביות בכל הסוגים של מזרנים אורטופדיים. רצוילהשתמש בחומרי ניקוי המתאימים לבד ריפוד ולהקפיד על מניעת חדירת נוזלים אל המזרן.מזרן רטוב מפתח במהירות ריח של טחב ובתוך מספר ימים עלול להיווצר בתוכו עובש.

ג. אוורור – כדאי לנצל אתההזדמנות של החלפת מצעים ולאורר את המזרן למשך שעה לפחות. אוורור כזה מחדש את המזרןותורם לשמירה על ניקיונו.
מלבד האמור לעיל,שווה להשקיע בפתרונות שינה ולרכוש מגן מזרן. יש מגינים המותאמים למזרניםאורטופדיים וכוללים טכנולוגיה למניעת הזעה. 

 

זקוקים למזרן?

 
לא משנה איזה מזרנים אתם מחפשים, את כולם אתם תוכלו למצוא בבית הפוך, השמיכות והמזרנים בע"מ. בית הפוך הוא חברה אשר קיימת כבר למעלה מיובל שנים, ומספקת מזרנים איכותיים לכל דורש. חשוב לציין, שמעבר למכירה לשוק הפרטי, לחברת בית הפוך יש ניסיון גם בהתאמת מזרנים ללקוחות מוסדיים ועסקיים, כולל מוסדות כמו בתי חולים, חברות הייטק, ומוסדות להשכלה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com