איזה מזרנים מומלץ לקנות?

 
מעוניינים לקנות מזרן חדש? חשוב מאד לדעת, שיש מגוון רחב מאד של מזרנים שאפשר לקנות. לא פעם, אפשר ממש ללכת לאיבוד בין כל האפשרויות. יש כיום סוגים שונים ומגוונים מאד של מזרנים. חלק מהמזרנים מומלצים לקבוצות שונות. חשוב מאד לזכור, שמזרון שיהיה מומלץ לתינוק, שונה ממזרון שמומלץ לזוג מבוגר, ויש גם המלצות למזרנים עבור אוכלוסיה שסובלת מכאבי גב, אוכלוסיה מבוגרת במיוחד, וכיו"ב. אם כן, כאשר אתם מחפשים מזרנים מומלצים, חשוב להבין שכל סוג מסוים של מזרן, יכול להתאים לקבוצה אחרת. אז מה כדאי לכם לקנות?
 

המלצות לפי צורך

 
  • לגיל הרך: מזרני ספוג - לרוב נהוג לחשוב על מזרני הספוג בתור מזרנים זולים יחסית, שלא מתאימים לרוב האנשים. אין ספק שלאוכלוסיה בוגרת המזרנים הללו פחות מתאימים, אבל כשזה מגיע לתינוקות ובני הגיל הרך - המזרנים הללו מעולים. חשוב לזכור, שגם בתוך קבוצת מזרני הספוג, יש הבדלים שונים. מומלץ לבחור תמיד בספוג הצהוב, שנחשב לספוג האיכותי ביותר שיש (הספוג הלבן נחשב לנחות ביותר, ומומלץ לוותר עליו). מזרני הספוג מומלצים לגיל הרך משום שהם נוחים במיוחד עבור הזאטוטים, וגם מסוגלים לקלוט בצורה טובה יותר הפרשות.

  • לאלרגיים: מזרני לטקס - מזרני הלטקס שייכים למשפחת המזרנים האורתופדיים, כאשר לא מותקנים בהם קפיצים. המזרנים הללו לעתים עשויים כולם מלטקס, אך לעתים הלטקס מרכיב אך ורק את השכבה העליונה שלהם. מזרני לטקס ידועים בכך שהם אווריריים ונוחים מאד. יש לציין שככל שהמזרן מכיל יותר לטקס, כך הוא יהיה רך ונעים יותר למגע. שני היתרונות המשמעותיים ביותר עם זאת של מזרני הלטקס, הוא בכך שהם מונעים הצטברות של חיידקים, ומונעים הצטברות של קרדית האבק (שבהחלט מצויה במזרנים אחרים). לכן, עושים שימוש במזרני לטקס בבתי חולים, וכן בקרב אוכלוסיות מבוגרות שרגישות במיוחד למחלות.

  • לזוגות: מזרני קפיצים מבודדים - מזרני קפיצים ידועים באיכות הגבוהה שלהם. הקפיצים שיש במזרן, מאפשרים תמיכה מושלמת בגוף, מאפשרים שינה רצופה ונעימה, ונחשבים לאורתופדיים במיוחד. עם זאת, אם מחפשים מזרן זוגי, כדאי להשקיע סכום נוסף, ולרכוש מזרנים שבהם הקפיצים הם מבודדים, ולא מחוברים אחד לשני. במזרן קפיצים רגיל, ברגע שקיפץ אחד זז - הוא משפיע על שכניו. לעומת זאת במזרן קפיצים מבודד, כל קפיץ נמצא בשרוול משלו. הדבר מומלץ לזוגות, שכן אם אחד מבני הזוג קם - הדבר לא מורגש כלל בצד השני של המיטה, ומאפשר לבן הזוג השני להמשיך לישון.
 

ומה אתם מחפשים?

 
לא משנה איזה מזרנים אתם מחפשים, את כולם אתם תוכלו למצוא בבית הפוך, השמיכות והמזרנים בע"מ. בית הפוך הוא חברה אשר קיימת כבר למעלה מיובל שנים, ומספקת מזרנים איכותיים לכל דורש. חשוב לציין, שמעבר למכירה לשוק הפרטי, לחברת בית הפוך יש ניסיון גם בהתאמת מזרנים ללקוחות מוסדיים ועסקיים, כולל מוסדות כמו בתי חולים, חברות הייטק, ומוסדות להשכלה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בר כוכבא 8, חיפה 33654 | טל': 8665751 - 04, 8622848 - 04, פקס: 8662469 - 04, נייד: 2613272 - 052 | דוא"ל: y0522613272@gmail.com